Mieścimy się w centrum Szczecina

      

ul. Jagiellońska 67B
70-382 Szczecin,
Map

Tel: +48 91 488 51 86
kom. +48 606 447 330

Poniedziałek – piątek: 08:00 – 17:30
Sobota: 08:00 – 15:00

Zapraszamy serdecznie do naszego serwisu szyb samochodowych, który jest usytuowany w centrum Szczecina, co gwarantuje dogodny dojazd zarówno dla mieszkańców każdej dzielnicy miasta, jak i osób przyjeżdżających spoza Szczecina. Zlokalizowanie naszego serwisu w strategicznym miejscu jest zgodne z naszą filozofią stawiania na komfort i wygodę naszych klientów.

Nasz serwis oferuje kompleksowe usługi związane z szybami samochodowymi. Realizujemy zarówno naprawy, jak i wymiany oraz montaż szyb. Nasza oferta jest uniwersalna – obejmuje zarówno auta osobowe, jak i dostawcze, ciężarowe, czy nawet TIRy. Posiadamy szeroką gamę szyb na stanie, co pozwala na szybką realizację zamówień.

Dodatkowo, dążąc do ciągłego ulepszania naszych usług, zdecydowaliśmy się na wdrożenie mobilnego serwisu szyb samochodowych. To innowacyjne rozwiązanie pozwala nam na realizację usług bezpośrednio w siedzibie klienta – zarówno w warsztatach samochodowych, jak i u osób prywatnych. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, gwarantując im maksymalną wygodę oraz oszczędność czasu.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz dostępny na naszej stronie. Nasi doświadczeni specjaliści są gotowi na wszystkie pytania, dotyczące naszych usług, procesu naprawy, wymiany czy montażu szyb, oraz na wszelkie inne pytania, które mogą pojawić się w trakcie korzystania z naszych usług. Staramy się zapewnić naszym klientom wsparcie na każdym etapie współpracy.

Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji i z chęcią udzieli wszelkich potrzebnych informacji, zapewniając tym samym komfort i bezpieczeństwo naszych usług. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

biuro auto szyby Szczecin ul.Jagiellonska 67B
biuro auto szyby Szczecin ul.Jagiellonska 67B

Kontakt Auto szyby Szczecin

    Akceptuję regulamin* Pole wymagane
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w niniejszym formularzu przez GLASS CAR Andrzej Zbilski w celu kontaktu i realizacji zapytania. Pole wymagane