Zdecydowana większość maszyn rolniczych wyposażona jest w szyby. Służą one zapewnieniu bezpieczeństwa operatorowi, jak również umożliwiają pracę w trakcie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Ciągniki rolnicze, kombajny oraz wiele innych maszyn wykorzystywanych na gospodarce, posiada wklejone lub osadzone na uszczelkach szyby. Nawet pomimo największych chęci i dbałości, nie zawsze udaje się uniknąć ich uszkodzenia. Co wtedy? Wielu osobom sprawa wydaje się beznadziejna i nie do rozwiązania. Szczególnie jeśli dotyczy to starszych modeli maszyn rolniczych, niedostępnych już w sprzedaży i z problematycznym znalezieniem części zamiennych. Czy rzeczywiście tak jest? Niekoniecznie.

​Szybka i łatwa wymiana szyb w maszynach rolniczych

Okazuje się że zamienniki szyb produkowane są nie tylko do aut osobowych i dostawczych, a także maszyn budowlanych, ale również do maszyn rolniczych. Można je bez większych problemów dopasować zarówno do nowo produkowanych ciągników, jak i tych, których produkcja zakończyła się kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt lat temu.

Wymiana szyb w maszynach rolniczych w kilku krokach

Zauważyłeś że szyba w Twojej maszynie rolniczej jest uszkodzona? Pęknięcie, odprysk lub pajączek? Nie chcesz aby dalsze powiększanie się usterki unieruchomiło maszynę na dłuższy czas? Jeśli tak, czym prędzej skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie ofertę na wymianę szyby w Twojej maszynie i zaproponujemy dogodny termin. Poznasz również wszystkie związane z tym koszta, będziesz także mógł wybrać spośród kilku pasujących do maszyny szyb.

  1. Podaj nam model maszyny – aby wymiana szyb w maszynach rolniczych mogła się odbyć, niezbędne jest sprawdzenie dostępności szyby na magazynie. W tym celu musimy poznać model Twojego urządzenia. Dobierzemy do niego pasującą szybę i przedstawimy Ci ofertę. Jeśli ją zaakceptujesz, umówimy również termin wymiany, a także jej miejsce.

  1. Wymian szyby w maszynach rolniczych – wolnobieżne maszyny rolnicze raczej nie dotrą do naszego serwis. Za to my możemy przyjechać do Państwa i na miejscu wymienić szybę w maszynie. Posiadamy ku temu niezbędne narzędzia, sprzęt i doświadczenie. Sama wymiana szyby w maszynie rolniczej zostanie wykonana przez wykwalifikowanego pracownika, korzystającego z profesjonalnych narzędzi oraz akcesoriów.

  1. Kontrola jakości – kiedy wymiana szyby w maszynie rolniczej już się zakończyła, zawsze wykonujemy szczegółową kontrolę jakości. Jednym z jej etapów jest polewanie szyby wodą, celem sprawdzenia szczelności montażu.

Pamiętaj, szybka wymiana szyb w maszynach rolniczych pozwala ci zaoszczędzić wielu niepotrzebnych problemów, jak również obniżyć koszt naprawy. Im szybciej się z nami skontaktujesz po zauważeniu uszkodzenia na szybie, tym szybciej i sprawniej będziemy mogli ci pomóc. Naszym klientom zapewniamy dojazd serwisu na miejsce, jak również gwarantujemy konkurencyjne ceny i duży wybór części zamiennych znanych producentów. Już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i zapytaj ile będzie kosztować wymiana szyb w maszynach rolniczych, które być może posiadasz.