Logo auto szyby Szczecin

Autoszyby.szczecin.pl -lider w serwisie szyb samochodowych!

Firma Glass Car funkcjonuje na rynku od 2000 roku i specjalizuje się w sprzedaży, naprawie i montażu szyb czołowych, bocznych oraz tylnych do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz maszyn budowlanych i rolniczych. Serwis szyb samochodowych Szczecin proponuje Państwu szyby o dużej wytrzymałości i dużej odporności na wszelkiego rodzaju zarysowania i uszkodzenia w cenie polskich oraz chińskich zamienników. Jako jedyni w zachodniopomorskim posiadamy najszerszy wybór asortymentowy szyb czołowych, bocznych i tylnich. Współpracujemy z takimi producentami jak m.in.: Pilkington, Securit Saint-Gobain, Guardian, Splintex, Secursive. W naszych magazynach znajduje się kilka tysięcy szyb, a pozostały asortyment realizujemy na zamówienie w ciągu 24 godzin.

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną.

W trosce o auta klientów!

  • Tysiące zrealizowanych napraw i montaży szyb samochodowych
  • Największa ilość stanowisk i największy magazyn
  • Możliwość wynajęcia auta zastępczego

sign

24H

+48 91 488 51 86

Zapraszamy do kontaktu

Mobilny: +48 606 447 330

Czas pracy

Poniedziałek-piątek:  08:00 – 17:30
Sobota:  08:00 – 15:00
Niedziela:  Zamknięte
Sprawy ważne:  24H / 7Dni
2000
Start działalności 
Serwis szyb samochodowych Szczecin rozpoczął działalność w zakresie naprawy i wymiany szyb samochodowych na ul. Jagiellońskiej 20 na terenie byłej Dany.
2010
Przenieśliśmy działalność do nowej hali
Dzięki jakości usług Auto Szyby Szczecin pozyskał tysiące klientów. Działalność została przeniesiona do nowej lokalizacji aby mieć możliwość lepszej obsługi i pozyskać większe powierzchnie magazynowe na szyby samochodowe.
2014
Lider na rynku szyb samochodowych!
Serwis szyb samochodowych posiada halę z największą ilością stanowisk do naprawy i wymiany szyb samochodowych. Dzięki największej powierzchni magazynowej posiadamy dużą ofertę szyb samochodowych dostępnych od ręki do montażu lub wymiany w momencie zgłoszenia u nas szkody.
2015
Autoryzowany serwis szyb Pilkington
Serwis szyb samochodowych Auto Szyby Szczecin GLASS CAR współpracując przez lata z producentem markowych szyb samochodowych Pilkington pozystał autoryzację tej firmy.