Szyba w Twoim samochodzie uległa uszkodzeniu?

Jej naprawa nie jest już możliwa z uwagi na charakter uszkodzeń?

Jeśli tak, nie pozostaje nic innego jak wymiana szyby samochodowej na nową!

 

​Wymiana szyb samochodowych – szybko i w dobrej cenie

Nie zawsze uszkodzone szyby samochodowe nadają się do naprawy. Tak jest np. wtedy, kiedy uszkodzenie jest duże lub jego charakter nie pozwala na prawidłowe wykonanie naprawy. Mocno rozbite szyby, duże pęknięcia oraz inne usterki mogą kwalifikować szybę do wymiany na nową. To zadanie dla profesjonalistów posiadających odpowiednie narzędzia, doświadczenie i dostęp do nowych szyb samochodowych. Każdą z tych rzeczy mogą Państwo znaleźć w naszym serwisie!

​Dlaczego wymiana szyb samochodowych u nas?

 

Kompleksowa usługa – sprzedaż i wymiana

Świadczymy usługi kompleksowo, zapewniając najwyższe standardy obsługi klienta. W naszym serwisie nie tylko wymieniamy szyby, ale również je sprzedajemy. Posiadamy własny magazyn szyb samochodowych, dzięki czemu wymiana może być przeprowadzona od ręki. Dla naszych klientów to realna oszczędność czasu i pieniędzy, a także możliwość szybkiego ponownego korzystania z samochodu.

Wymiana szyb samochodowych z gwarancją

Na wszystkie świadczone usługi nasz serwis udziela gwarancji. Wymiana szyb odbywa się z użyciem wyłącznie nowych szyb – oryginalnych lub zamienników, zależnie od ceny i dostępności na magazynie. Jesteśmy legalnie działającą firmę, wystawiającą faktury na wykonane usługi i sprzedane produkty. Klienci otrzymują również gwarancję jakości, która zapewnia im poczucie bezpieczeństwa w dalszym korzystaniu z auta.

Wymiana szyb samochodowych z ubezpieczenia

Posiadają Państwo ubezpieczenie na szyby? Jeżeli tak, wymiana szyb samochodowych może się odbyć w wariancie bezgotówkowym. Za wymianę zapłaci Państwa ubezpieczyciel, z którym rozliczymy się samodzielnie. Aby skorzystać z wymiany szyb z ubezpieczenia, należy zgłosić swojemu ubezpieczycielowi szkodę i wskazać nasz serwis jako miejsce, w którym odbędzie się wymiana szyby.

​Wymiana szyb samochodowych w szczegółach

Wymiana uszkodzonej szyby samochodowej na nową wydaje się skomplikowanym zadaniem. W rzeczywistości tak właśnie jest. To bardzo wymagająca, a ponadto odpowiedzialna praca. Aby zapewnić bezpieczne użytkowanie samochodu z nową szybą, konieczne jest jej prawidłowe zamontowanie, z zachowaniem wszystkich zaleceń i wytycznych.

Wymiana szyb samochodowych wklejanych

W samochodach produkowanych po 2000 roku, wszystkie przednie szyby są wklejane. Ich wymiana jest bardziej skomplikowana, ponieważ wymaga wycięcia starej szyby, usunięcia pozostałości kleju, oczyszczeniu powierzchni, a następnie wklejeniu nowej szyby i zapewnieniu pełnej wytrzymałości i szczelności kleju na całym obwodzie szyby.

Wymiana szyb samochodowych na uszczelkach

Przeprowadzamy również wymianę szyb samochodowych montowanych na uszczelkach. Ten sposób montażu stosowany był w samochodach produkowanych do 1995 roku. W przypadku samochodów z mocno zużytymi uszczelkami, może zachodzić konieczność wymiany również i ich. Dla nas to nie problem, ponieważ dysponujemy takimi uszczelkami.

Wymiana szyb samochodowych z ogrzewaniem

Wymieniamy również szyby samochodowe z ogrzewaniem – przednie i tylne. Zapewniamy Państwu najwyższej jakości części zamienne od renomowanych producentów i dostawców z całego świata. W ofercie posiadamy również szyby samochodowe przyciemniane, a także z paskiem przyciemniającym. Fachowa wymiana szyb w krótkim czasie oraz dobrych cenach.

Regulamin wymiany szyby samochodowej