Gałąź, która uszkodziła szybę w aucie lub złośliwy sąsiad albo chuligan? A może w szybę trafił kamień, który wyskoczył spod kół innego samochodu? Przyczyn uszkodzenia szyby szczególnie przedniej może być setka ale skutek pozostaje ten sam: mamy uszkodzoną szyba samochodową, która przysparza przede wszystkim spory kłopot dla właściciela samochodu. Należy pamiętać, że dalsza jazda z uszkodzoną szybą przednią może wiązać się z mandatem albo zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego a w najgorszym przypadku może w przypadku dużego uszkodzenia zagrozić innym kierowcom lub pasażerom pojazdu. Dlatego warto nie czekać z uszkodzeniem szyby i od razu podjąć kroki w celu jej naprawy lub wymiany szyby na nową. Jeśli właściciel auta posiada ubezpieczenie AUTO SZYBA w dowolnym towarzystwie ubezpieczeniowym może powierzyć naprawę lub wymianę naszemu serwisowi szyb samochodowych bez ponoszenia dodatkowych kosztów ze swojej strony.

Firma Auto Szyby Szczecin współpracuje ze wszystkimi Towarzystwami  Ubezpieczeniowymi a także Właścicielami oraz Zarządcami flot samochodowych. Dzięki temu nasza firma może klientom zaproponować naprawę lub wymianę szyb z ubezpieczenia czyli bezgotówkowo, za darmo. Wszelkie koszty związane z usługą i pokryciem kosztów szyby samochodowej realizowana jest z Ubezpieczenia Szyb lub Ubezpieczenia Auto Casco. Klient nie ponosi kosztów z tym związanych.

Przy montażu szyb samochodowych stosujemy m.in. markowe szyby Pilkington, które posiadają jakość oryginalnych części zamiennych i są stosowane przy montażu aut przez producentów w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych i autobusach oraz maszynach budowlanych i rolniczych. Zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy wyjaśnią wszelkie kwestie związane z naprawą, wymianą lub montażem szyb w Państwa pojeździe w ramach ubezpieczenia.

Współpracujemy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi

Wymiana szyby z ubezpieczenia warta

Towarzystwo Ubezpieczeniowe WARTA

Wymiana szyby z ubezpieczenia hdi

Towarzystwo Ubezpieczeniowe HDI

wymiana szyby z ubezpieczenia pzu

Towarzystwo ubezpieczeniowe PZU

wymiana szyby z ubezpieczenia aviva

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Aviva

wymiana szyby z ubezpieczenia ergo-hestia

Towarzystwo Ubezpieczeniowe ERGO-Hestia

wymiana szyby z ubezpieczenia mtu

Towarzystwo Ubezpieczeniowe MTU

wymiana szyby z ubezpieczenia gothaer

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Gothaer

wymiana szyby z ubezpieczenia tuz

Towarzystwo Ubezpieczeniowe TUZ

wymiana szyby z ubezpieczenia liberty direct

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Liberty

wymiana szyby z ubezpieczenia link4

Towarzystwo Ubezpieczeniowe LINK4

wymiana szyby z ubezpieczenia benefia

Towarzystwo Ubezpieczeniowe BENEFIA

wymiana szyby z ubezpieczenia uniqa

Towarzystwo Ubezpieczeniowe UNIQA

Zgłoś szkodę    Akceptuję regulamin* Pole wymagane
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w niniejszym formularzu przez GLASS CAR Andrzej Zbilski w celu kontaktu i realizacji zapytania.Pole wymagane

    captcha wpisz powyższy kod: