Maszyny budowlane, takie jak ciężarówki, koparki, ładowarki, dźwigi, żurawie i wiele innych, przystosowane są do pracy w trudnych warunkach. Każdego dnia zmagają się z wieloma zagrożeniami, mogącymi doprowadzić do uszkodzenia karoserii, osłon, jak również szyb czołowych, bocznych i tylnych. Pomimo tego że w większości przypadków są one chronione specjalną siatką, nieszczęśliwy zbieg okoliczności może doprowadzić do ich zniszczenia. Co wówczas należy zrobić? Odpowiedzią jest szybka i profesjonalna wymiana szyb w maszynach budowlanych.

Wymiana szyb w maszynach budowlanych – jak wykonujemy?

Nasz serwis szyb samochodowych i do maszyn budowlanych, to jedna z najlepiej zaopatrzonych firm w regionie. Na naszym magazynie znajduje się kilkaset różnych modeli szyb, przeznaczonych do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, a także maszyn budowlanych. Wszystkie z nich to wysokiej jakości zamienniki oryginałów OEM, o równoważnej z nimi jakości. Nasza oferta na wymianę szyb w maszynach budowlanych jest szczególnie atrakcyjna dla wszystkich posiadaczy koparek, ładowarek i pozostałych urządzeń. Dlaczego? Poznaj korzyści, które zapewnia wymiana szyb w maszynach budowlanych.

  • Szybka wymiana na miejscu awarii – prowadzimy serwis szyb samochodowych i do maszyn budowlanych, który oferuje dojazd na miejsce, do klienta. Pozwala nam to przeprowadzić wymianę uszkodzonej szyby na nową, bez konieczności doprowadzania maszyny do serwisu. W przypadku pojazdów wolnobieżnych, oznaczałoby to dodatkowe straty finansowe i problemy logistyczne związane z transportem. Wymieniamy na miejscu zarówno szyby mocowane na uszczelkach, jak i te klejone. Dysponujemy mobilnym centrum serwisowym, wyposażonym w niezbędne narzędzia, gwarantujące szybkie i prawidłowe wykonanie wymiany szyby.

  • Duży wybór szyb – rzadki model maszyny budowlanej? Przewidują Państwo problem ze znalezieniem do niej części zamiennych? U nas nie trzeba się tym martwić. Serwis i wymiana szyb w maszynach budowlanych to największy wybór szyb typowych, jak również niestandardowych. Dostępne one są w wielu wariantach, np. jako szyby podgrzewane, przyciemniane i wiele innych. Korzystając z naszych usług, nie muszą się Państwo obawiać długiego oczekiwania na dostawę części zamiennych. Zamiast tego, w tym czasie Państwa maszyna budowlana może pracować, zarabiać na siebie i ułatwia wam prowadzenie firmy.

​Kiedy może być potrzebna wymiana szyby w maszynach budowlanych?

Do tego typu usterek dochodzi najczęściej na skutek uderzenia ciężkiego przedmiotu w szybę. Może to być staczający się po ramieniu koparki kamień. Również jeśli szyba nosiła już wcześniej małe, niewidoczne nawet gołym okiem uszkodzenia, to na skutek pracy na nierównym terenie i siłom działającym na konstrukcję maszyny, może dochodzić do naprężeń w szybie. Skutkować one mogą znacznym powiększeniem się uszkodzenia, a nawet pęknięciem szyby lub pojawieniem się na niej odprysków. Szybka i profesjonalnie wykonana wymiana szyb w maszynach budowlanych, nie będzie utrudniać dalszego, prawidłowego korzystania ze sprzętu, pozwalając firmie wywiązywać się z powierzonych jej zleceń.