Szukasz szyb samochodowych do swojego pojazdu? Interesuje Cię duża dostępność, sprawdzeni producenci i korzystne ceny? Jeśli tak, koniecznie sprawdź naszą ofertę szyb samochodowych w Szczecinie

 

​Jakie szyby sprzedajemy?

W stałej ofercie posiadamy szyby samochodowe do setek modeli samochodów ze wszystkich lat produkcji. Są to zarówno pojazdy współcześnie produkowane, jak i te których produkcja już się zakończyła. Oferujemy sprzedaż oryginalnych szyb samochodowych, jak również ich wysokiej jakości zamienników. Oferowane przez nas szyby to produkty wysokiej jakości, spełniające wszystkie normy bezpieczeństwa, a także idealnie pasujące do Państwa samochodu.

Szyby przednie – czołowe

Przednie szyby samochodowe należą do najczęściej wymienianych. Powodem jest największy stopień narażenia ich na uszkodzenie. Odprysk spowodowany kamieniem  wystrzelonym spod kół innego samochodu, bezpośredni kontakt ze zwierzyną lub inne zdarzenia, mogące skutkować zniszczeniem przedniej szyby. W każdym przypadku znajdą Państwo nową przednią szybę w naszej firmie.

Szyby boczne przednie i tylne
W naszej ofercie znajdują się również boczne szyby samochodowe. Są to zarówno szyby drzwi przednich, tylnych, a także szyby zabudowane na stałe. Zajmujemy się sprzedażą wyłącznie produktów najwyższej jakości, oryginalnych
szyb lub równoważnych z nimi zamienników. Zapewniamy fachowe doradztwo, pomagamy przy wyborze pasujących do samochodu szyb i oferujemy na nie najkorzystniejsze ceny.

Tylne szyby samochodowe
Szyba tylna w samochodzie wydaje się być najmniej narażona na uszkodzenia. Niestety, w wyniku kolizji lub nieszczęśliwego zbiegu okoliczności, również ona może ulec uszkodzeniu. Dobrze wówczas wiedzieć, że w naszej ofercie znajdują się nowe, pasujące do Państwa samochodu szyby. Wyposażone w podgrzewanie, a także dostępne w różnych dodatkowych wariantach.

​Jak kupić szybę do samochodu?

Po raz pierwszy kupują Państwo szybę do swojego samochodu? Obawiają się zakupu złego modelu, nie pasującego do posiadanego samochodu? Doskonale to rozumiemy i chętnie pomożemy wybrać dokładnie takie szyby samochodowe, których Państwa auto rzeczywiście potrzebuje. Jak to zrobić?

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego i osobistego. Podczas rozmowy z pracownikiem proszę poinformować jaki rodzaj szyby Państwa interesuje oraz do jakiego samochodu. Marka, model i rok produkcji. Można również podać cały nr nadwozia – VIN, co ułatwi znalezienie odpowiedniej szyby do samochodu.

Poznaj cenę na szyby samochodowe

Przedstawimy ofertę cenową na dostępne w sprzedaży szyby samochodowe, pasujące do Państwa pojazdu. Jeżeli w sprzedaży mamy szyby dostępne w różnych wersjach i cenach, mogą Państwo wybrać spośród nich. Często różnice cenowe wynikają z dodatkowych właściwości szyb, np. przyciemnienia, ogrzewania itp.

Odbierz szyby samochodowe

Szyby samochodowe do większości modeli pojazdów posiadamy na magazynie. Pozwala to na ich odbiór jeszcze tego samego dnia. Jeżeli wybraną szybą nie dysponujemy, zostanie ona sprowadzona w ciągu kilku następnych dni roboczych. Sprzedaż szyb samochodowych odbywa się w sposób bezpieczny, a szyby są starannie spakowane.