Zadzwoń: + 48 91 488 51 86 | adres: Szczecin ul.Jagiellońska 67B | Znajdz nas na mapie › | Zapytanie ›
Open/Close Menu Zapraszamy do profesjonalnego serwisu Auto szyb w Szczecinie. tel 91 4885186. Jedyny taki serwis w mieście!

Korzystanie z warsztatów samochodowych nie należy do ulubionych zajęć kierowców. Niemal zawsze oznacza jakieś problemy, za którymi podążają mniejsze lub większe wydatki. Warsztat szyb samochodowych nie jest odosobnionym przypadkiem miejsca, którego większość woli unikać. Kiedy już będziemy zmuszeni by je odwiedzić, dobrze wiedzieć czym się kierować przy wyborze serwisu, któremu powierzymy naprawę szyby w samochodzie.

​Historia, reputacja i doświadczenie

Chyba każdy kierowca chce, aby jego samochodem zajmowali się specjaliści z dużym doświadczeniem. Niezależnie czy mają wykonać wymianę oleju, naprawę silnika, pranie tapicerki lub wymianę szyby. Wybierając serwis szyb samochodowych, warto sprawdzić jak długo istnieje na rynku, jakie ma opinie u lokalnej społeczności oraz kto w nim pracuje. Czy załoga serwisu jest stała, czy występuje tam duża rotacja. Utrzymywanie stałego zespołu pracowników dobrze świadczy o warsztacie i pokazuje że praca w nim jest dobrze zorganizowana, a pracownicy nie mają powodu szukać innego zajęcia. Pamiętaj – zadowolony pracownik to najlepsza wizytówka pracodawcy!

​Dostępność szyb samochodowych

Usterka szyby samochodowej może, ale nie musi oznaczać początku końca jazdy. Niewielki odprysk na szybie teoretycznie nie dyskwalifikuje samochodu z dalszego użytkowania. Jednak duża pajęczyna już to czyni. Istotne jest wówczas to, aby warsztat szyb samochodowych mógł jak najszybciej usterkę usunąć. Do tego potrzebne są części zamienne, które powinny znajdować się na własnym magazynie. Dzięki temu naprawa może zostać wykonana niemal od ręki, bez niepotrzebnego oczekiwania na sprowadzenie szyby od dystrybutora.

​Dodatkowe usługi

Jednym z argumentów przemawiających na korzyść wybranego serwisu szyb samochodowych, są świadczone przez niego dodatkowe usługi. Jakie?

  1. Naprawa szyby u klienta – to serwis szyb samochodowych może przyjechać do klienta, aby naprawić szybę w jego samochodzie. Opcja bardzo przydatna, kiedy samochód nie jest na chodzie.

  1. Bezgotówkowa naprawa szyb samochodowych – jeżeli serwis szyb współpracuje z ubezpieczycielami, możliwa jest bezgotówkowa naprawa, w ramach posiadanego ubezpieczenia szyb. Wówczas rozliczenie odbywa się pomiędzy serwisem a towarzystwem ubezpieczeniowym, w którym poszkodowany posiada polisę auto szyby.

  1. Wszechstronność – dobry warsztat szyb samochodowych to taki warsztat, który poradzi sobie z wymianą bez względu na technologię montażu. We współczesnych samochodach szyby przednie są wklejane. Jednak w starszych pojazdach szyby mocowano na uszczelkach i sposób ich wymiany mocno różni się od obecnego. Dobry warsztat powinien sobie z tym bez trudu poradzić.

2015 autoszyby.szczecin.pl | Szyby samochodowe do wszystkich marek aut


logo autoszyby Szczecin

Znajdziesz nas: