naprawa szyby samochodowej w auto szyby szczecin

Szyba w Twoim samochodzie uległa uszkodzeniu?

Odprysk, pajączek, a może pęknięcie na całej powierzchni?

Jazda z uszkodzoną szybą samochodową jest niebezpieczna i grozi za nią mandat, a nawet utrata dowodu rejestracyjnego!

Szybka i skuteczna naprawa szyb samochodowych

Jeżeli zauważą Państwo że szyba w Waszym samochodzie uległa uszkodzeniu, należy reagować czym prędzej. Dlaczego ponieważ szybka naprawa szyb samochodowych może ograniczyć ich dalsze uszkodzenie. Niewielki odprysk na szybie z czasem może zamienić się w dużą pajęczynę, niemożliwą do naprawienia. Wówczas jedyną radą pozostanie wymiana szyby samochodowej. To o wiele droższe niż wykonana na czas naprawa. Odwiedzając nasz serwis, mają Państwo pewność szybko i solidnie wykonanej naprawy szyby samochodowej.

Naprawa szyb samochodowych w 3 krokach

Przygotowanie szyby do naprawy

Zanim przystąpimy do naprawy, szyba musi zostać do niej przygotowana. Polega to na jej starannym umyciu i odtłuszczeniu. Oczyszczamy również odprysk lub inne uszkodzenia, usuwając z nich kurz, a jeśli jest to konieczne – poszerzamy lub pogłębiamy. Naprawy szyb samochodowych wykonujemy w specjalistycznym warsztacie, zapewniającym sterylne warunki pracy.

Właściwa naprawa szyby

Zależnie od charakteru usterki, technologia naprawy szyb samochodowych może polegać na uzupełnieniu ubytków specjalną żywicą. Jest ona bezbarwna i szczelnie wypełnia ubytki. Po zastygnięciu i uzyskaniu pełnej wytrzymałości, jest dokładnie polerowana równo z powierzchnią szyby. Efekt jest tak dobry, że gołym okiem trudno odnaleźć miejsce na szybie, w którym naprawa została wykonana.

Kontrola jakości naprawy szyby

Chcemy mieć pewność że nasi klienci są bezpieczni. Dlatego po każdej zakończonej naprawie szyby, zostaje ona starannie sprawdzona i zweryfikowana przez dział kontrolingu. Kontrola naprawy szyby obejmuje test jakościowy i wytrzymałościowy. Wszystko po to, by mieć pewność że szyba jest nadal bezpieczna, a widoczność przez nią tak samo dobra, jak wtedy gdy opuszczała fabrykę.

Dlaczego naprawa szyb samochodowych tylko u nas?

W mieście Szczecin jest wiele firm, zajmujących się naprawą i sprzedażą szyb samochodowych. Dlaczego zatem mieliby Państwo skorzystać z usług właśnie naszej firmy? Przedstawiamy 3 najważniejsze powody. Prosimy jednocześnie pamiętać o tym, że przednia szyba samochodowa jest bardzo ważnym elementem samochodu, odpowiadającym za widoczność na drogę i bezpieczeństwo jazdy.

Odbierz szyby samochodowe

Szyby samochodowe do większości modeli pojazdów posiadamy na magazynie. Pozwala to na ich odbiór jeszcze tego samego dnia. Jeżeli wybraną szybą nie dysponujemy, zostanie ona sprowadzona w ciągu kilku następnych dni roboczych. Sprzedaż szyb samochodowych odbywa się w sposób bezpieczny, a szyby są starannie spakowane.

Wieloletnie doświadczenie

W branży szyb samochodowych działamy nieprzerwanie od kilkunastu lat. Posiadamy duże doświadczenie w naprawie trudnych usterek, a także sprzedaży szyb samochodowych do wszystkich modeli aut. Nasze kontakty handlowe z producentami i dostawcami szyb pozwalają nam oferować konkurencyjne ceny na usługę naprawy, jak i sprzedaż nowych szyb.

Korzystne ceny i szybkie terminy

Naprawa szyb samochodowych to usługa, którą wykonujemy na miejscu i na poczekaniu. Wiemy że jazda z uszkodzoną szybą może zagrażać bezpieczeństwu w ruchu drogowym. Średni czas naprawy szyby samochodowej to około 30 minut. Kiedy szyba w samochodzie będzie naprawiana, Państwo mogą skorzystać z naszej komfortowej poczekalni.

Regulamin naprawy szyby samochodowej