Zadzwoń: + 48 91 488 51 86 | adres: Szczecin ul.Jagiellońska 67B | Znajdz nas na mapie › | Zapytanie ›
Open/Close Menu Zapraszamy do profesjonalnego serwisu Auto szyb w Szczecinie. tel 91 4885186. Jedyny taki serwis w mieście!

klejenie szyb samochodowych-autoszyby.szczecin.pl

Serwis szyb samochodowych Szczecin oferuje najbogatszą ofertę usług związaną z szybami samochodowymi aut osobowych i dostawczych a klejenie szyb samochodowych jest jedną z usług oferowaną w serwisie.

Autoszyby.szczecin.pl to serwis szyb samochodowych numer jeden w zachodniopomorskim. Siedziba mieści się w Szczecinie przy ulicy Jagiellońsiej 67B. Nasza firma funkcjonuje na rynku usług motoryzacyjnych już od 20 lat. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, które gwarantuje gwarantujące najlepsze, sprawdzone w praktyce i niezawodne produkty. Nie tylko zajmujemy się sprzedażą szyb samochodowych,  ale również montujemy je i dokonujemy napraw/klejenia szyb samochodowych, jeśli jest to możliwe. Naprawa odprysku szyby samochodowej jest usługą szybką i tańszą w porównaniu z wymianą szyb samochodowych. Szkło może być uszkodzone na kilka sposobów.  Często koszt naprawy szyby to tylko 20% kosztów wymiany szyby na nową. Jeśli naprawa zostanie przeprowadzona na czas wówczas istnieje prawdopodobieństwo uratowania szyby samochodowej przed dalszym pękaniem. Firma prowadzi także wszelkie usługi związane z szybami samochodowymi do aut osobowych, dostawczych, TIR a także maszyn budowlanych i rolniczych. Magazyn firmy to prawie kilka tysięcy szyb przednich, bocznych oraz tylnich dostępnych od ręki do wielu marek aut.

Właśnie wymieniłeś przednią szybę w swoim samochodzie? Nie bardzo wiesz jak o nią dbać, aby jak najdłużej służyła Ci w nienagannym stanie? Autoszyby Szczecin dokładnie Cię poinstruuje, co można, a czego nie wolno robić bezpośrednio po wymianie starej szyby samochodowej na nową. Przygotuj się na to, że w kolejnych tygodniach, miesiącach i latach będziesz musiał…

​ Jaka jest różnica między szybą samochodową OEM a zamiennikiem takiej szyby? Podobnie jak większość właścicieli samochodów, możesz nie widzieć różnicy pomiędzy oryginalną przednią szybą samochodową, a jej zamiennikiem. Jednak znajomość różnic może ci pomóc w wyborze najlepszego produktu do Twojego samochodu. Serwisy auto szyb oferują wymianę szyb zarówno na części oryginalne, czyli OEM, jak…

2015 autoszyby.szczecin.pl | Szyby samochodowe do wszystkich marek aut


logo autoszyby Szczecin

Znajdziesz nas: