Godziny pracy

PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK:  08:00 – 17:30
SOBOTA:  08:00 – 15:00
NIEDZIELA:  ZAMKNIĘTE
SYTUACJE ALARMOWE:  24H / 7DNI

Dojazd/Kontakt

ul. Jagiellońska 67B
70-382 Szczecin

Wskazówki dojazdu

Kontakt 24H

+48 91 4885186

Mobile: +48 606 447 330
email: glasscar@wp.pl

Auto Szyby Szczecin

Sprzedaż szyb samochodowych

magazyn szyb samochodowych auto szyby szczecinProwadzimy sprzedaż szyb samochodowych z magazynu lokalnego dla klientów detalicznych, biznesowych oraz warsztatów samochodowych. Posiadamy na magazynie szyby do wszelkich typów aut osobowych, dostawczych, ciężarowych i autobusów ale także do pojazdów specjalnych

Naprawa szyb samochodowych

naprawa szyb samochodowych w auto szyby szczecinW celu zmniejszenia kosztów zamiast wymiany szyby na nową istnieje możliwość naprawy odprysku szyby.
Usługa naprawy / klejenia szyby samochodowej trwa krócej niż wymiana lub montaż nowej szyby i jej koszt to średnio około 20% nowej szyby. W porę naprawiona szyba pozwoli na zabezpieczenie przed dalszym pękaniem – nawet niewielkie z początku uszkodzenie mechaniczne może się powiększyć kilkukrotnie.

Wymiana szyb samochodowych

wymiana szyby samochodowej w autoszyby szczecinSerwis nasz prowadzi wymianę szyb samochodowych przednich, bocznych oraz tylnich do wszelkich typów pojazdów: samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, busów, autobusów oraz pojazdów specjalistycznych.

Naprawa szyb źle zamontowanych

naprawa uszkodzonej szyby w autoszyby szczecinW przypadku gdy szyba przecieka lub posiada inną usterkę możemy szybę zdemontować i zamontować już poprawnie. Posiadamy wszelkie materiały jak uszczelki, listwy itp. aby wykonać tego typu usługę.

Montaż szyb bocznych Furgon

montaż szyb bocznych furgon w auto szyby szczecinPosiadamy w ofercie szyby samochodowe do oszklenia samochodów dostawczych typu furgon oraz prowadzimy usługi w tym zakresie.

Dlaczego my?

Dlaczego autoszyby.szczecin.pl?

Oferowane przez serwis szyby samochodowe posiadają wszystkie wymagane certyfikaty (jakości, bezpieczeństwa oraz użytkowania).

Firma Auto Szyby Szczecin posiada specjalistyczne zaplecze sprzętowe oraz doświadczonych monterów, co sprawia, że jesteśmy profesjonalnym zakładem. Posiadamy szyby jedynie renomowanych producentów takich jak Pilkington a także Saint-Gobain, Guardian, Soliver, Splintex.

Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami nasze auto szyby posiadają jedne z najlepszych cen na rynku!

 • stosujemy sprzęt i materiały tylko renomowanych firm
 • w ofercie markowe szyby samochodowe
 • najwyższa jakość usług
 • gwarancja na wykonane usługi
 • największa oferta szyb samochodowych dostępna od ręki
 • montaż w dniu zgłoszenia uszkodzenia
 • możliwość naprawy uszkodzonych szyb
 • sprzedaż hurtowa i detaliczna szyb samochodowych
 • dysponujemy także profesjonalnym mobilnym punktem montażu szyb

Zapraszamy do zapoznania sie z opiniami na temat usług prowadzonych przez Autoszyby Szczecin i o serwisie szyb samochodowych jakie nasi klienci wystawili na kilku portalach.

 • Polecam warsztat autoszyb na Jagiellońskiej

  Janusz

  Polecam warsztat! Szyba od ręki na magazynie (bez czekania na zamówienie) i szybka wymiana, wykonana z najwyższą starannością. Profesjonalne podejście do klienta i atrakcyjna cena. Szyba z najwyższej półki firmy Pilkington

 • Markowa szyby w atrakcyjnej cenie

  Anka
  Jestem baaaaardzo zadowolona. Oryginalna szyba w atrakcyjnej cenie w porównaniu z konkurencją, świetna jakość usługi. Wykonali usługę dokładnie i czysto i jak widziałam było jeszcze kilku innych zadowolonych z ich usługi!! .

Zgłoszenie uszkodzeniacaptcha wpisz powyższy kod: